Biyometrik Teşhis Sistemi Projesi

BioDOS

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının kimlik kartının mevcut kullanımı ile birlikte parmak izi ve otomatik yüz algılama gibi kayıtlı biyometrik verilerinin de doğrulanmasını sağlamak için tasarlanmış sistemdir.

ATM Kabini Biyometrik Giriş Sistemi

BioHSM

Güvenli Biyometrik giriş yapılması planlanan yerlerde çalışanların biyometrik giriş bileşenleri ve/veya elektronik anahtar kullanarak bütünleşmiş ve yedekli bir sistem oluşturarak giriş yapmalarını sağlayan sistemdir.

Güvenli Belge Kişiselleştirme Yazılımı Geliştirme Projesi

IssP

Güvenli Belge Kişiselleştirme Yazılımı Geliştirme Projesi, en son ICAO 9303 standartlarına uygun, son teknoloji bir kişiselleştirme sistemine ulaşmayı amaçlamaktadır. Görsel denetim, lazer kazıma ve PKI altyapısı gibi hem fiziksel hem de yumuşak güvenlik özelliklerini içeren, donanımdan bağımsız kişiselleştirme yazılımından oluşmaktadır.

Biyometrik Kartlı Geçiş Sistemi Projesi

BioGATE

Yüksek güvenlik gerektiren alanlarda, hali hazırda çalışan personelin giriş çıkışlarında mevcut kullanmakta oldukları giriş kartına ilave olarak biyometrik veri doğrulama sistemleri ile geçişlerini sağlayarak güvenliğinin arttırılması amacı ile biyometrik verilerin, kayıtların saklanması ve gerektiğinde yasal izinler doğrultusunda işlenmesi projesidir.